Şişli el dokuma halısı alanlar olarak satmak istediğiniz el dokuma halılarınızı, el kilimlerinizi nakit değerinde satın almaktayız. Şişli bölgesinde başlıca aldığımız halı türleri  Hereke halısı, ipek el dokuma halısı, Ladik el halısı ve cezaevi el halasıdır. El dokuma halıları uzun uğraşlar neticesinde olan ve günümüzde kıymetini  koruyan büyük eserler olmuşlardır. Günümüzde halı sektöründe öncelik olarak el halısı dendiği zaman apayrı maddi ve manevi bir değer kazanmış bulunmaktadır.

Bizler Şişli el halısı alan yerler hizmetimizi profesyonel ve kaliteli yapmak için piyasada el halısı satacak müşterilere diğer mağazalarda sunulan teklifler neticesinde bizler müşterilerimize en yüksek fiyat teklifini sunarak diğer iş yerlerinden daha aktif olduğumuzu  göstermeyi kendimize prensip etmiş bulunmaktayız ve alanında uzman olan el halı alım ustalarımız gerçek anlamda halılarınızın türünü, dokunmasına, yılına ve birçok özelliğine karşın ayırt ederek gerçek fiyat teklifini sunmaktadırlar.

Peki bir el dokuma halısı hangi özellikler neticesinde fiyat belirlemede önemli faktör oynamaktadır. Bu konuyu maddeler halinde  sıralarsak önceliğimiz yapıldığı yöre ve yapıldığı tarihtir. Ondan sonra gelen unsurlar ise rengi, kullanılan malzeme, el işçiliği, temizlik durumu( Yani yıpranma ve yırtık olup olmaması) ve ebatı (ölçüleri) yine fiyat belirlemede belirleyici unsurlardır.

Sizlerinde elinizde bulunan, dedelerimizden büyüklerinizden kalan el halılarınızı satmak istiyorsanız Şişli el halısı alım yerimizi arayarak aynı gün içerisinde halılarınızı değerinde nakit iş yerimize satabilirsiniz. Bizi aramadan ipek el halılarınızı satışa çıkarmayın bize ulaşabileceğiniz ağlar WhatsApp, Mail ve Cep numaralarımızdır.

Şişli El Dokuma Halısı Alım Yeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir