Sahrayıcedit el halısı alanlar mağazamıza satmayı düşündüğünüz dokuma el halılarınızı satabilirsiniz. Seneler öncesinden kalan büyüklerinizden sizlere hediye edilen veya sizin satın aldığınız fakat satışa çıkarmak istediğiniz eski halıları veya dokuma İpek halılarınızı Expertizimizi adresinize çağırarak hizmet alabilirsiniz. Bizler başta İstanbul olmak üzere ardından Türkiye’nin tüm şehirlerine ulaşım sağlayan büyük profesyonel bir firmayız.

Firmamız bünyesinde çalışan ekspertizler fiyat belirleme süreci nasıl işler? neye göre daha fazla fiyat verilir? veya neye göre daha az fiyat çıkabilir? konusuna değinmemiz gerekirse. Sahrayıcedit ipek el halısı alanlar çalışanlarımız Sahrayıcedit bölgesinde müşterimizin satmak istediği halıyı ilk önce yöresinin sormaktadır ardından ilmek sayısını, kullanım durumunu, çürüme var mı, renklerin canlılığına, desenine ve en çokta yapılan işçiliğin emeğine fiyat belirlemektedirler.

Ortalama bir fiyat telefon üzerinden söylene bilmektedir ancak gözle yakından halıya bakıldığı zaman doğru bir fiyat müşterimize sunularak anlaşma basamağının oluşumu sağlanır. Nakit ederini müşterimiz takdim ederek adresinizden alım ekibimiz gün ve saat planlaması sizinle belirleyerek o süreçte gelip alım işini sonlandırırlar.

Sahrayıcedit eski el dokuma halısı alım mağazamızın genel olarak aldığımız halı türleri Hereke halısı, uşak, Sivas, Ladik, Bünyan, İran, Buhara, Türkmen, Yağcıbedir ve benzeri halıların nakit olarak satın almaktadırlar. Bu saydığım halı türleri çoğunluk olarak alım yaptığımız el halılarıdır. Sizlerinde ellerinde farklı yöreye ait el halıları olabilir bunun için fiyat bizden alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak veya WhatsApp adresimize resimlerini göndermek olacaktır. Sahrayıcedit ikinci el el halısı alan yerler olarak 2000’li yılların başından bu yana hizmet sürdürmekteyiz . Satın aldığımız el halılarını genelde müşterilerimizin evlerinde çekyatın altında, bazaların içinde ve kullanılmayan alanlara atılmış çürümeye terk edilmiş şekilde görmekteyiz. Bizim yaptığımız mesleği birazcıkta geniş olarak anlatmak gerekirse el emeği, göz nuru olan el halılarınızı maddi gelir satan müşterimize sağlatarak arayış içinde olan diğer müşterimiz ile buluşturuyoruz. Böylelikle hem satan hem de alan müşterilerimiz kendi bünyemiz altında ticaretini yaparak %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz Sahrayı cedit dokuma el halısı alanlar iş yeri olarak

Sahrayı Cedit El Halısı Alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir