Antika Isparta halı alanlar olarak veya Isparta el halısı alan yerler iş yerimiz satmak istediğiniz el dokuma Isparta halılarınızı nakit olarak alımlarını yapmaktadır.

Desenleri kendine özgün şahane dokunmuş  Isparta el dokuma halılarınızı ekspertizimiz inceleyerek adresinizde fiyat teklifini sunar ve ödemesini anlaşıldığı takdirde nakit takdim eder. Sizler de Isparta halılarınızı değerinde nakit olarak bize satarak Isparta halısı arayan müşterilerimize ulaştırabilirsiniz.

Çok renk, çeşit ve desen ile karşımıza çıkan Isparta halıları dünyada popülerlik bakımından halı sektöründe önem kazanmıştır. Türkiye’de üretilmekte olan Isparta halıları  pamuk, deve tüyü, yün ve ipekten meydana gelmektedir. Bazen bu önemli olan ıspartalıların da altın veya gümüş  ipliklerle tasarımı sonlandırılmakta.

Isparta Antika El Dokuma Halısı Alanlar

Isparta El Halısı Nasıl Satılır?

Adresimizi satmak istediğiniz Isparta el halınızı çeşitli yollarda bize bildirebilirsiniz. Mail, WhatsApp veya Cep numaralarımızdan  bizlere mesaj atabilirsiniz. Ekspertizimizin Satmak istediğiniz antika Isparta halınızı veya el dokuma Isparta halınız için birkaç soru yöneltecektir. Ardından alınan cevap ve görseller ile ortalama bir fiyat bize ulaşmış olduğunuz adresten en geç 1 saat içerisinde yanıt verilebilir yada  Isparta el dokuma halısı alanlar ekspertiz imiz adresinize gelip Isparta halınızı yerinde inceleyerek ücretsiz adresinizde fiyat vererek işlemini sağlayabilirler.  

Anlaşıldığı takdirde ödemesini elden nakit olarak yaparlar. Sizler de evinizde bulunan antika Isparta halı alanlar veya Isparta el dokuma halısı alan yerler iş yerimize  Isparta halılarınızı bildirerek alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Isparta Antika El Dokuma Halısı Alanlar

Isparta Antika El Dokuma Halısı Alanlar” üzerine 2 düşünce

  • Haziran 30, 2020, 9:53 am
    Kalıcı bağlantı

    Elimizde en az 40 senelik hakiki yünden dokunmuş Isparta da elle işlenerek bugüne kadar özenle saklanmış Isparta halısı mevcuttur.En az 3 adet mevcuttur.Satmak istiyorum.Ne kadar fiyat verirsiniz?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir