Hereke el halısı alanlar olarak kullanılmış hereke halılarınızı adresinizden değerinde nakit almaktayız. Hereke halılarınızı bize satarak 100% ederini elden nakit teslim alabilirsiniz.

Satım işlem sürecimiz nasıl gerçekleşmektedir?

Hereke el dokuma halısı alan yerler iş yerimize el halınızı satmak istediğiniz varsayarak konumuza girelim. Satılık halınızı bize bildirdiğiniz vakit telefonu açan müşteri temsilcimiz evinize alanında uzman olmuş ekspertizimizi yönlendirecektir ve gelen ekspertiz adresinizde dokuma hereke halınızı inceleyerek ederini nakit olarak söylemektedir. Siz değerli sayın müşterimizle ekspretizimiz anlaştığı takdirde nakit ücreti takdim edilerek işleminiz sağlanacaktır.

Müşterilerimiz neden bizi tercih etmelidir?

Müşterilerimizin ellerinde satmak istediği antika veya eski el dokuma hereke halısı için bizi tercih etmelerinin ilk amacı iş yerimizin %100 müşteri memnuniyetini el üstünde tutması ve expertizimizin alanında kendini kanıtlamış olmasıdır. Ayrıca ekspertisimizin hereke halınızı değerini yerinizde ücretsiz söylemektedir.

Bizler el dokuma hereke halısı alım işini profesyonel ekibimizle İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine hizmet vermeyi amaçlayan kaliteli bir ekibiz. Artık kafanızda eski hereke kim alır, ikinci el hereke halı alan yerler, hereke halı alanlar, antika hereke halı mı satmak istiyorum ve benzeri soru işaretlerini çıkarın! Neden mi? işletmemizin el halısı alanlar piyasasındaki en yüksek değeri vereceğini belirtmek isteriz.

Hereke El Halısı Alanlar

Hereke El Halısı Alanlar” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir