Erenköy ikinci el dokuma halısı alanlar olarak 2000 yılından bu yana hizmet vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet sağlayabilmek için el dokuma halılarına en yüksek fiyat teklifini sunarak müşteri memnuniyet potansiyelimizi her geçen gün artırmaktayız.

Sizler de 2. El halılarınızın satarken bizi arayabilir veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz ikinci el el halısı alanlar sektöründe 2000 yılı başlarında hizmet vererek İstanbul’un tüm bölgesinde ve daha sonra tüm Türkiye’ye günümüzde uzanmış bulunmaktayız. Bizler sadece ikinci el el halıları almakla kalmıyoruz evinizde büyüklerinizden, ninelerimizden kalan antika halılarınızı da satın almaktayız müşterilere doğru fiyat verirken bazı belli özellikler bulundurmaktayız Erenköy el dokuma halısı alan yerler ekibi olarak.

Bu özellikleri sıralamak gerekirse halının yapıldığı yöre, yapıldığı tarih, işçiliği, kullanılan malzeme, rengi, kalitesi ve benzeri özellikleri ekspertisimiz öncelikle bakmaktadır. Örneğin satmak istediğiniz el halısında ipek kullanıldığı zaman bu halının diğer el halılarına göre değeri bir Hayli artacaktır genelde en çok aldığımız halı türleri arasında Erenköy el dokuma halısı alım yerimizin Hereke ipek halıları yoğunluk olarak alınmaktadır. İstanbul bölgesinde bulunan Erenköy’de oturan müşterilerimiz bize hızlı nakit değerinde el halılarını satabilirler. Sivas, Cezaevi, yağcıbedir, Kafkas ve diğer bütün el halılarını nakit olarak bizi arayarak evinize gelen ekspertizimize nakit para karşılığında satabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz iletişim yollarımız mail WhatsApp sosyal ağlar ve cep numaramızdan gün içerisinde ulaşarak değerinde satabilirsiniz Erenköy antika dokuma halısı alan yerler ekspertizimize.

Erenköy İkinci El Dokuma Halısı Alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir